Pozoi nudo në Instagram, aktori i njohur sulmohet keq nga fansat (FOTO LAJM)

Orlando Blom, ka publikuar së fundmi disa fotografi duke notuar nudo.

Fansat e tij nuk e kanë pritur aspak mirë këtë postim dhe kanë reaguar të revoltuar në Instagram.

Mirëpo, ai sërish publikoi disa imazhe ku shihet i zhveshur dhe me kurriz nga kamera, teksa të pasmet i ka mbuluar me një ’emoji pjeshke’.

Ndonëse pati reagime të shumta, aktori nuk i ka fshirë fotot, përkundrazi filloi me publikimin e fotove të tjera.

Mesa duket, natyra e tij pa komplekse ja lejon publikimin e këtyre fotove mjaft intime.


Shtuar 17.08.2021 12:52