Pas milionave me bashkëpunimin e parë, Tayna dhe Ledri Vula po vijnë me një tjetër duet (FOTO LAJM)

Tre vite pas suksesit të këngës së parë, Tayna dhe Ledri Vula bëhen sërish bashkë për një tjetër hit. Ka qenë reperja e cila ka ndarë disa nga foto të reja, duke etiketuar dhe artistin e njohur. “A je hala”, ka shkruar Tayna duke nënkuptuar se po sjellin hitin e radhës.

“A je”, u publikua në dhjetor të vitit 2018 dhe numëron më shumë se 40 milionë klikime në Youtube. Dyshja nuk ka dhënë detaje të tjera mbi titullin e këngës apo datën e lancimit. Kujtojmë që Ledri pritet të sjellë së shpejti një këngë dhe me artistin e ri Bardhi, e cila do të titullohet “Copë Copë”.


Shtuar 1.11.2021 08:56