Nuk është i panjohur për publikun, konkurrenti i “Përputhen” ka qenë pjesë e labelit të njohur (VIDEO)

Ai ra në sy që në nisje të “Për’puthen”, e tani vajzat kanë nisur edhe “zënkat” për të. Eduard Kuçi është nga më të pëlqyerit brenda dhe jashtë programit.

Megjithatë, djaloshi kosovar, i rritur në Zvicër, e paska provuar famën edhe më parë.

Para disa vitesh, ai ka qenë pjesë e labelit të njohur “On Records” ku nisi një karrierë muzikore. Pjesë e këtij label-i dikur kanë qenë edhe emra të njohur të muzikës tanimë, si Kida, Mozzik, Getinjo, Fero, etj.

Eduardi, në një intervistë për “SevenBizz”, dy vite më parë, fliste më shumë për vetem dhe për planet e tij. Mirëpo, nuk dihet se çfarë ka ndodhur që ai nuk vazhdoi. Mbase pas famës së “Për’puthen”, ai do t’i rikthehet sërish repit.

Ndërkohë, në program ai ka zhvilluar një takim me Adën, infermieren nga Skrapari, por veç saj, edhe vajzat e tjera kanë shprehur pëlqim për të.


Shtuar 16.09.2021 11:34