Nuk e ka harruar? Zbulohet kush është ish e fejuara bukuroshe që Donaldi e la për famë (FOTO LAJM)

Që me hyrjen e tij në “Big Brother VIP”, Donald Veshaj është kthyer në një ndër personazhet e showbizit më të përfolur. Fillimisht me Bora Zemanin dhe takimin e tyre romantik që emocionuan një publik të tërë, e së fundmi me afrimitetin me Beatrixin dhe skenat intime që nuk po priten fort mirë nga ndjekësit e tij.

Veshaj, aktori i cili doli nga Al Pazar, është përfolur edhe kohë më parë për një fejesë që ka pasur para lidhjes me Bora Zemanin. Ai ka qenë i fejuar me një vajzë prej katër vitesh dhe janë ndarë, pak kohë para se ai të lidhej me moderatoren e njohur.

Ish e fejuara e Donaldit është Sara, bukuroshja brune e cila nuk është një personazh publik Sara jeton në Milano dhe është Interior dhe Graphic Dizanjere, shkruan Albeu.com.

Fakti që Donaldi e la për famën supozohet që ta ketë revoltuar Sarën, por nuk rezulton kështu. Sara nuk ka fshirë gjurmët e Donaldit në profilin e sja në Instagram, madje ajo ruan shumë foto me aktorin, që të tjerët i kanë bërë “tag”. Edhe në profilin e saj ndodhet një foto me Romeon që duket se kanë gëzuar një raport shumë të mirë./albeu.com/


Shtuar 1.12.2021 14:05