Në hapat e babait, 3 super vajzat e Sylvester Stallone rrëmbejnë vëmendjen e të gjithëve (FOTO LAJM)

Vajza e dytë e Sylvester Stallone është protagoniste në “Midnight in the Switchgrass” dhe zgjodhi që të shoqërohej në premierë me dy motrat e saj. 3 vajzat e aktorit të njohur, Sophia 24 vjeç, Sistine 23 vjeç dhe Scarlet 19 vjeç, morën gjithë vëmendjen e mediave.

Në filmin e ri, Sistine aktron krah Machine Gun Kelly dhe Megan Fox.

Ajo e ka nisur karrierën si një modele, por më pas ndoqi hapat e babait duke ju përkushtuar aktrimit


Shtuar 23.07.2021 09:10