Miqtë zbulojnë gjendjen e Fifit pas largimit nga “Big Brother VIP” (VIDEO)

Pas një sërë ngjarjesh në shtëpinë e “Big Brother Vip” dhe gjendjes së saj të rënduar shëndetësore, Fifi ka lënë ditën e djeshme shtëpinë më të komentuar në Shqipëri.

Sapo doli nga shtëpia pritjen ja bënë personazhe të njohur që kanë qenë në shtëpi bashkë me të, ndër ta Arditi dhe Paloma. Ndërsa nuk u la pa vënë re që pranë këngëtares ishhin dhe miqtë e saj më të ngushtë. Klajdi Haruni gjithashtu ka shkuar në Top Channel për ta pritur teksa del.

Më pas Graciano ka ndarë disa video kur Fifi ka mbërritur në shtëpinë e tyre dhe këngëtarja duket mjaftë e qetë dhe e çliruar. Gjendjen e saj shumë të mirë shëndetësore e ka zbuluar edhe Argjira në një InstaStory./albeu.com/


Shtuar 26.11.2021 10:19