Me një foto përkrah Vin Diesel, vajza e Paul Walker emocionon rrjetin (FOTO LAJM)

Meadow Walker, vajza e të ndjerit Paul Walker vazhdon të ruajë miqësinë me shokët më të mirë të të atit. Së fundmi, ajo i ka prekur të gjithë fansat e aktorit të ndjerë me një postim në rrjete sociale. Meadow Walker ka ndar në Instagram një foto të saj me Vin Diesel dhe vazjën e tij 13-vjeçare, Hania. Ajo shihet duke e përqafuar Vin Diesel dhe kjo foto i ka emocionuar të gjithë.

“Familje”, ka shkruar Meadow përkrha fotos, duke treguar se aktori i famshëm, që ishte miku më i mirë i babait të saj, zë një vend shumë të rëndësishëm në jetën e saj.

Vin Diesel po ashtu la një koment poshtë fotos.

“Vetëm dashuri, gjithmonë…”, komentoi aktori

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)

Në fakt kjo nuk ështe hera eparë që Vin dhe Meadow tregjnë afrimitetin e tyre publikisht. Me rastin e 21-vjetorit të Meadow, Vin bëri një postim shumë emocionues në rrjete sociale, njësoj siç mund të bënte për vajzën e tij.

“Mund të them se jam shumë krenar për personin që po bëhesh…por e vërteta është se kam qenë gjithmonë krenarë për ty”, shkroi Vin në urimin për ditëlindjen e Meadow Walker.

Ky postim vjen vetëm pak javë para publikimit të Fast and Furious 9, që do të lançohet në 25 qershor. Paul Walker u shfaq për herë të fundit në këtë film në vitin 2015-të në serinë e 7. Kujtojmë se Paul Walker humbi jetën pas një aksidenti tragjik me makinë në nëntor të 2013-s, në moshë 40-vjeçare.


Shtuar 1.06.2021 10:17