Më në fund, Ledjana tregon arsyen e ndarjes me Mevlanin (FOTO LAJM)

Një nga çiftet më të komentuar të showbizi-t shqiptar Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba nuk janë më bashkë prej disa kohës.

Mevlani e tregoi të vërtetën e tij, ndërsa Ledjana ishte e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’  ku përballë moderatores Ester Bylyku tregoi versionin e saj.

Sipas Ledjanës arsyeja e ndarjes është shumë më e thellë se ajo që di publiku.

Ester Bylyku: Më trego diçka konkrete ku të ngeli hatri me Mevlanin?

Ledjana Prenga: Ty nuk të shpëton asgjë. Jam prekur për faktin që është kënduar kënga ime në një festë që nuk isha prezente me një person tjetër që kisha të paktën 3-4 muaj që zihesha per atë mashkull. Më duket injorim, nuk më duket respekt apo siç e morën disa që thanë : të këndoi këngën. Ai gjest ishte injorim për mua.


Shtuar 5.06.2021 11:46