Në ditëlindjen e parë, Klea Huta dhe Elgit Doda i bënë Kridit festën përrallore (FOTO&VIDEO)

Vogëlushi i ëmbël i Klea Hutës dhe Elgit dodës festoi ditën e djeshme ditëlindjen e parë dhe kjo ishte padyshim një ndër datat më të shënuara për çiftin e dashur të ekranit shqiptar.

Me rastin e ditëlindjes Klea dhe Elgiti vendosën më në fund të zbulonin portretin e vogëlushit dhe si prindërër I dhanë uratat më të ndjera.

Por Kridin e priti edhe një festë madhështore që mami dhe babi kishin përgatitur dhe kishin ftuar jo pak miq e të afërm.


Shtuar 5.06.2021 11:17