“Më hëngsh m*tin”, Ermal Mamaqi i kthen ndjekësit përgjigjen më epike të mundshme (FOTO LAJM)

Aktori, moderatori dhe së fundmi porducenti i filmave dhe sreiraleve të famshme, Ermal Mamaqi ka treguar se po punon për një tjetër film ku pjesë e tij do të jetë edhe aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, Blerim Destani.

Në një video të publikuar në Instagramine e tij, Ermali shfaqet duke i bërë fresk Blerim Destanit dhe madje i mban edhe çadrën.

Por një komentues nuk e ka pritur aspak mirë këtë video dhe ka lënë një koment jo fort të këndshëm.

” O ma hangshi 💩 me gjith çadër, a thu kush jeni, “vipa” po çfarë vipash ju jeni dhipa”, i shkruan ai.

Ermali nuk ka e ka kaluar pa vënë re këtë koment, por i ka kthyer një përgjigjë siç di vetëm aktori me humorin që e karakterizon.

“Nga Dubai je ti vlla”, i ka kthyer Ermali pas komentit, duke ju referuar skandalit që bëri namin, “Dubai porta potty”./albeu.com/