Kida feston sot ditëlindjen, këngëtarja surprizon fansat në mesnatë (VIDEO)

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur dhe e duartroktitur nga publiku shqiptarë, Kida feston ditëlindjen e 24.

Profili i saj në Instagram është mbushur me urime nga miqë e fansa. Por edhe vetë këngëtarja ka patur një surprizë në mesantë për ndjekësit e saj.

Kida ka publikuar albumin e saj të parë “Orchide” me 12 këngë solo dhe bashkëpunime të cilat tani mund t’i gjëni në YouTube./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)


Shtuar 21.12.2021 12:15