“Ke bërë s*ks me Atdheun?”, Lindita Bimi i përgjigjet pa hezituar ndjekësit (FOTO LAJM)

Nëse do ta lejonin, më shumë mundësi Lindita Bimi nuk do të kishte marrë pjesë te “Përputhenb 40”, por te “Përputhen” me të rinj. Thënë kjo pasi që pas mbarimit të programit ish-konkurrentja është parë në prehrin e Atdheut, në kërcim senual me Princin dhe së fundmi një foto teksa ishte afër një puthje në buzë me Mevlanin bëri xhiron e rrjetit.

Në një bisedë me ndjekësit Lindita ka mohuar të ketë lidhje me Mevlanin siç po flitej lart e poshtë, por ndjekësit kanë qenë kurioz edhe për marrëdhënien me Atdhuen.

“A ke kryer marrëdhënie seksuale me Atdheun”, e ka pyetur dikush dhe Lidnita ka preferuar ta publikojë këtë pyetje duke u përgjigjur shkurt me “Jo”./albeu.com/


Shtuar 12.08.2021 09:46