KAMERA E FSHEHTË/ Ish-banori i Big Brother futet në kurth, “klientja” i kërkon të kryejnë marrëdhënie intime

Ish-banori i Big Brother Vip Albania, Pirro Beati, ka rënë në kurthin e një kamera të fshehtë nga “Top Albania Radio”.

Kësaj radhe “preja” e Anxhelës ka qenë pikërisht Beati. Sigurisht që roli që ajo mori në këtë telefonatë ishte roli i modeles.

Ajo e telefoni Pirron dhe i kërkoi që të realizonin një set fotografik nudo. Anxhela i sqaroi se si i donte fotot, por në fund i vendosi dhe një kusht ku i tha se në fund të setit duhet të kryenin marrëdhënie seksuale, pasi e ka zakon.

Beati mbeti i befasuar nga kjo kërkesë, duke e mohuar kategorikisht.

Ja reagimi i tij:

Gazetarja: Kam një merak. Unë kam bërë foto dhe më përpara, kam zakon, që pas çdo seti fotografik, kryej marrëdhënie me fotografin.

Beati: Ëhat! Jo nuk ndodh kjo.

Gazetarja: Është sikur të nënshkruash një kontratë, sikur të hedhësh një firmë.

Beati: Jo nuk ndodh kjo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)


Shtuar 2.03.2023 20:21