“Jam shtatzënë”, moderatorja shqiptare i jep lajmin bashkëshortiti LIVE në emision (FOTO LAJM)

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” moderatorët kanë luajtur lojën e ruletës së celularit. Si dënim, për Olesian ishte zgjedhur që t’i dërgonte një mesazh bashkëshortit të saj Erjonit ku i shkruante se ishte shtatzënë. Mes shumë të qeshurash Olesia i dërgoi mesazhin dhe reagimi i tij ishte i papritur.

“Çfarë thua zemër”, shkruante bashkëshorti i saj. Reagim ky i cili tërhoqi vëmendjen e vajzave të cilët nuk ngurruan që ta komplimentonin.

Por në fakt ishte thjesht një lojë, sepse në fakt Olesia nuk është shtatzënë.


Shtuar 6.11.2021 15:53