“Ishte poshtëruese”, Dua Lipa flet për videon e kërcimit të saj që u bë meme: U largova nga rrjetet sociale

Dua Lipa ka thënë se i është deshur të bëjë një pauzë në rrjetet sociale pasi një video një video e kërcimit të saj u bë meme.

“Kur njerëzit e morën atë fragment timin duke kërcyer në internet dhe e kthyen atë në një meme, dhe më pas kur fitova Grammy-n e artistit të ri më të mirë dhe njerëzit thanë: “Ajo nuk e meriton atë, nuk ka prani në skenë. Ato gjëra ishin të dëmshme. Ishte poshtëruese. Më duhej të hiqja veten nga Twitter”, tha Dua.

Këngëtarja e “Don’t Start Now” shpjegoi se interpretimi dhe shkrimi i këngëve ishte gjëja që e bënte atë më të lumtur, por kjo po e bënte atë me të vërtetë të mërzitur, pasi njerëzit nuk dukej se gjithashtu vunë re gjithçka që ajo kishte punuar tani.

“Në sytë e publikut, po kuptoja se kush isha si artiste, si interpretuese. E gjithë kjo po ndodhte kur isha 22, 23 vjeçe dhe ende duke u rritur. Duhet të ndërtoni lëkurë të fortë. Duhet të jesh elastik”, ka shtuar Dua.


Shtuar 5.05.2024 16:14

Tags: