Iliri flet me emra: Ja cilët banorë rrinë kot brenda shtëpisë në Big Brother (FOTO LAJM)

Ilir Shaqiri u pyet nga Arbana Osmani se kë e sheh si banori i shtëpisë që qëndron kot në shtëpi.

Kjo pyetje, erdhi pasi u shfaq një video tek e cila shihet duke biseduar Arjola me Ilirin dhe në fund Iliri citon se ka persona që rrinë pa nevojë në shtëpi.

Pastaj, Iliri tha se nëse më pyet Arbana do përgjigjem. Iliri përmendi: Sarën, Einxhel dhe Antonelën. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 17.12.2021 21:54