Dinamo dhe Vllaznia ndajnë pikët në “Elbasan Arena”

Dinamo dhe Vllaznia nuk kanë shkuar më shumë se barazimi pa gola për javën e 14 të Kategorisë Superiore në ndeshjen e luajtur në Elbasan Arena.

Me këtë rezultat nuk ndryshon renditja për të dyja ekipet.

Dinamo mbetet i 7 me 14 pikë, ndërsa Vllaznia e 3 me 24 pikë. /albeu.com/


Shtuar 17.12.2021 21:44