I publikuan videon intime me vajzën misterioze? Si reagon konkurrenti i “Përputhen” kur e sheh (VIDEO)

Konkurrenti i “Për’puthen”, Bruno është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të një videoje që po qarkullon në rrjet.Aty shihen një çift duke shkëmbyer puthje e ledhatime dhe aludimet ishin për Brunon.

Menjëherë erdhi edhe reagimi i konkurrentit i cili mohoi një gjë të tillë.

“Më vjen keq që kanë dalë këto imazhe edhe për njerëzit që janë në atë foto. Unë nuk jam se unë që 18 vjeç e kam tatuazhin në qafë dhe krahu nuk përkon. E kam parë foton pa blur dhe po ta shihet pa blur duket që personi në foto nuk jam unë.

Këto video janë komprometuese për të gjitha karakteret që janë në këtë studio. Në atë video vërtet nuk jam unë por është kompromentuese”, u shpreh Bruno.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)


Shtuar 19.11.2021 11:57