I dha fund marrëdhënies me Adën? Edi bën deklaratën e papritur (FOTO LAJM)

Ndonëse ishin dy nga konkurrentët më të preferuar, Edi dhe Ada u përjashtuan nga “Për’puthen” dhe shkak u bë shkelja e rregullave, pas një takimi në fshehtësi të tyre. Pas përjashtimit, Edi ka folur për marrëdhënien me Adën, në një intervistë 60 sekonda për “Prive” ku i pyetur nëse me të janë thjesht shokë apo më shumë Edi tha shkurt: “Shokë”.

Ndërkohë, sot përmes një statusi në Instagram ai ka bërë me dije se do shpërngulet në Zvicër dhe duket se në këtë mënyrë ka mbyllur çdo portë për Adën.

“Faza 1 e jetës time kaloi dhe po du me mbaru me qikaq. Faza 2 është karriera ime profesionist boxer. Kështuqë e mora vendimin me ikë prapë për Zvicër dhe me vazhdu jetën si pro-boxer”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se dy konkurrentët kishin shprehur pëlqim për njëri-tjetrin dhe pavarësisht sherreve dhe debateve të forta, ata këmbëngulën që të vazhdonin njohjen dhe takimin e javës, Ada e kishte pikërisht me të.

Pas përjashtimit, moderatorja Bora Zemani sqaroi se Ada dhe Edi ishin ftuar që të thonin versionin e tyre në program dhe arsyen pse janë takuar, por ata nuk kishin pranuar.


Shtuar 2.11.2021 10:33