Getinjo feston sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë që i bëri vetes reperi nga Kosova

Reperi i njohur kosovar Getinjo feston sot 33-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë feste për të, artisti ka marrë shumë urime nga kolegët dhe të afërmit e tij.  Nga ana tjetër, reperi shkroi një mesazh në rrjete sociale për ditën e tij të veçantë.

“Më datën 13.06.1991 isha një foshnje e sapo lindur që erdhi në këtë botë duke qajt me zë! Sot mbusha 33 vjet jetë dhe po buzëqeshi☝🏼 Falënderimi dhe lavdërimi shkon vetëm për madhërinë e lartësuar, krijuesin e gjithçkaje, Zotin apsolut ! Elhamdulilah për secilën frymëmarrje deri më sot🤲🏻❤️’, shkroi ai.

 


Shtuar 13.06.2024 11:56