Fotoja e famshme e Rikes, gazetari i njohur zbulon detajet: Pashë tre shqiptare që donin ta kopjonin

Duke sjellë në vëmendjen foton e Rikes, dikur, ai tha se u munduan ta kopjonin vajza të tjera të showbizz, por nuk ia dolën.

“Desha të kujtoja atë foton e famshme të Rikes. Ndërkohë po tregoj një histori të vogël në Hamburg gjatë ndeshjes me Kroacinë. Në pushim të pjesës së parë kam parë ca skema që jam shqetësuar shumë.

Pashë tre vajza shqiptare që mundoheshin ta imitonin Riken por nuk tërhoqën vëmendjen e fotoreporterëve të huaj.

Pashë Luana Vjollcën që përdridhej, Hygerta Sakon që s’përdridhej, atë kosovaren Muren që përdridhej dhe nuk tërhoqën vëmendje. Foto- reportërët janë lodhur nga silikoni dhe duan vetëm bio”-tha Mane.


Shtuar 22.06.2024 23:23

Tags: