FOTO/ Liberta Spahiu shkëlqen në Instagram, shfaqet në formë tejet të mirë

Liberta Spahiu, e njohur për karrierën e saj si moderatorja e emisionit të famshëm “Prive”, ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me një seri fotografish të reja ku duket më në formë se kurrë.

Ylli televiziv ka pozuar në sytjena, duke shfaqur figurën e saj të tonifikuar.

Këto imazhe të fundit vijnë si një freskim në profilin e saj, të cilin e ndjek një audiencë e madhe dhe i sjellin një ndjenjë të kohës cilësore që Liberta po kalon për vete.

Pas një periudhe të gjatë në rolin e moderatores së “Prive”, duket se ajo ka vendosur të marrë një hap mbrapa nga detyrat e moderimit për t’u fokusuar më shumë te vetja.

Pozat e zgjedhura për këto imazhe të fundit theksojnë linjat e saj dhe demonstron përkushtimin që Liberta ka ndaj mirëqenies dhe formës fizike.

Komentet dhe pëlqimet në postimet e saj dëshmojnë se kjo ndërprerje nga ekranet nuk ka ndikuar në popullaritetin e saj.

Përkundrazi, Liberta vazhdon të mbetet një figurë e dashur dhe e ndjekur me interes nga publiku.

Ndërkohë, ndjekësit e saj janë të paduruar të shohin se çfarë ka në plan për të ardhmen.


Shtuar 28.05.2024 19:37