Fjolla Morina përfundon në spital, dalin pamjet ku shihet me serum në krahë (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Së fundmi, këngëtarja është shtruar në spital dhe ka ndarë disa pamje në Instastory, ku shihet e bija teksa i qëndron te koka. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Fjollën, por ajo shfaqet me serum dhe shumë e lodhur.

Kujtojmë që këngëtarja është komentuar prej disa javësh për ndarjen nga biznesmeni, Fisnik Syla dhe tashmë për nisjen e një romance të re. Gjithçka nisi nga disa foto, ku shfaqet në bagazhin e një makine, pranë një tufë me trëndafila në formë zemre dhe disa tullumbace po ashtu në formë zemre./abcneës.al

 

Shtuar 14.05.2022 12:27