Elvana premton “furtunë”, çfarë surprize vjen të premten?

Viti 2021 duket se do të jetë i Elvanës. Pas këngës “Thirr”, Elvana do të rikthehet, jo me një këngë, por me një album. Lajmin e ka dhënë sot vetë Elvana përmes një postimi në rrjete sociale.

Elvana ka zbuluar se albumi do të quhet “Çelu” dhe do të publikohet të premten.

Këngëtarja shfaqet duket pozuar me një veshje me tyl të bardhë dhe njofton fansat të përgatiten për të premten.

Shtuar 14.04.2021 22:14