Egla në gjendje jo të mirë shëndetësore, habit Romeo: Shumë bukur

Pasditja e sotme ka patur dinamika të çuditshme në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Egla ndodhej në një gjendje jo të mirë shëndetësore e për momentin shfaqej e shtrirë në shtratin e saj me vigon duke marrë serum.

Teksa kanë komentuar situatën, Graciano u shpreh shumë i revoltuar ndaj Romeos, pasi për të nuk duhet të presë që ajo mund të largohet nga shtëpia, pasi televotimi i tij me Heidin nuk do të anulohej.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Shumë bukur

Graciano: Pse bëhesh i keq o burrë, i plasi se u eleminua të jetë mirë me shëndet, unë e di që ti ndoshta do të lirohesh që ajo të iki dhe të prishet gjëja poo…

Heidi: Jo jo te këto gjëra jo

Meritoni: Jo jo nuk prishen nominimet  o Graciano.

 


Shtuar 1.05.2024 19:59

Tags: , ,