E papritur Luiz Ejlli ndalohet nga Policia, cila ishte arsyeja (FOTO)

Këngëtari Luiz Ejlli është një nga personazhet më të dashur dhe më të aktiv nëpër rrjetet sociale.

Çdo moment të ditës ai e ndan me dashamirësit e tij.

Përmes një “Insta-story” këngëtari ka postuar një fotografi me një efektiv të rrugores me mbishkrimin:

“Na marrshin të ligat ata që thonë që ne bëjmë rrëmujë në trafik, edhe Norvegjia na e ka zili”, shkruan Ejlli teksa e shoqëron me një emoji.


Shtuar 23.06.2024 21:35