E mbani mend “Xhansun”? Aktorja tmerron fansat: Çfarë i ke bërë vetes? (FOTO LAJM)

Aktoren Leyla Tanlar e njohëm kur ajo luante në serialin “Fate të kryëzuara” rolin e “Xhansus”.

Kanë kaluar 6 vite nga ky serial dhe sigurisht që aktorja është rritur dhe nuk ka më pamjen e “Xhansus”. Fansat nuk e kanë pritur dhe aq mirë ndryshimin e Leylas e cila prej vitesh ka ruajtur një pamje të brishtë dhe të ëmbël.

Në fotot e fundit bardh e zi ajo është shfaqur shumë ndryshe, më e rritur, aq sa fansat nuk e kanë njohur dhe kanë nisur ta pyesin çfarë i ka bërë vetes. Leyla ndërkohë vazhdon profesionin e saj aktrimin, por suksesin më të madh e arriti vetëm me rolin e “Xhansus”.


Shtuar 1.12.2021 15:09