Doli beqar nga Përputhen, ish-konkurrenti fton në kërcim Alesia Bamin

Almendi, ish-konkurenti i “Për’puthen” gjatë emisionit “E diell” shprehu një dëshirë dhe i propozoi moderatores Alesia Bami një kërcim me të.

“Meqë dola beqar nga emisioni dhe Alesia po ashtu është beqare dhe meqë të dy pëlqejmë kërcimin, do të doja një kërcim me të. Kam ardhur me vetëbesim të plotë”, i tha Almendi.

Nuk munguan kritikat nga një tjetër e ftuar, Albërije Hadërgjonaj. “Ti more djalë nuk di çfarë do. Që të kuptosh jetën, duhet të dish çfarë kërkon në jetë. Ti kalon nga dega në degë, erdhe këtë për një kërcim me mua dhe shkon i thua Alesias”, i tha Albërija Almendit. /albeu.com/


Shtuar 14.03.2021 20:46