Bashkëshorti i Duda Baljes me biznes në Maqedoni, ja me çfarë merret

Deputetja nga komuniteti boshnjak, Duda Balje, ka folur për veprimtarinë e saj dhe bashkëshortit.

Ajo ka thënë se burri saj është biznesmen dhe aktualisht ka një biznes në Maqedoninë e Veriu.

“Burri është biznesmen dhe e kemi familjarisht një restorant në Shkup të Maqedonisë së Veriut, atje e kemi edhe vajzën”, ka thënë Balje në RTV Dukagjini.

Kujtojmë se së fundmi me vendim të gjykatës, Duda Balje ka siguruar mandatin e ri të deputetes në Kuvendin e Kosovës.

 

Duda Balje shfaqet atraktive, tërheq vëmendjen e të gjithëve në Kuvend (Foto) - Telegrafi

 

 

VIDEO/ Flet deputetja seksi dhe që po “çmend” Parlamentin: Nëse je e bukur bën më shumë punë… – Gazeta Tema

 

Deputetja kosovare:Nëse jee bukur bën më shumë punë - Shqiptarja.com

 

Deputetja Duda Balje vjen me parti të re… | TopShqip

 

Duda gjen kohë për foto gjatë seancës, merr gjithë vëmendjen veshja e saj (Foto) | Long sleeve dress, Fashion, Formal dresses

 


Shtuar 14.03.2021 20:32