Dojna Mema tregon linjat pas lindjes dhe jep mesazhin më të vlefshëm për gjithë nënat e reja (FOTO LAJM)

Dojna Mema dhe Vlashent Sata u bënë prindër të një djali tri javë më parë. Nolan Sol e ndryshoi jetën e çiftit përgjithmonë. Dojna është mjaft aktive në “Instagram” duke postuar pjesë nga përditshmëria, e tashmë edhe me vogëlushin e saj.

Së fundmi ka dhënë një mesazh me rëndësi për nënat e reja.

“Jam krenare për trupin tim që për nëntë muaj ishte shtëpia e një qenieje tjetër she i dha jetë dashurisë time më të madhe. Kështu që barkun e maskuar në dy masa më të mëdha dhe shenjën e operimit që i dashuroj në çdo milimetër të tyrin. Faleminderit zot”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)