Djalë apo vajzë, rrjeti zbuloi gjininë e bebushit të Aurela Hoxhës? (FOTO LAJM)

Ndërkohë që para pak ditësh u zbulua se Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë me një djalë, një detaj i ri na ka konfuzuar të gjithë. Modelja bukuroshe ka postuar një foto në Instagram në rrugët e Spanjës dhe emojit me të cilat e ka shoqëruar postimin na bënë lëmsh. Ajo ka vendosur një lule rozë, bebe ëngjëll dhe një zemër të bardhë. Mos ndoshta sapo na tregoi se në fakt Aurela është bërë nënë e një vajze? Mediat raportuan më 15 qershor se një muaj më parë ajo ka sjellë në jetë një djalë dhe lajmin e ka fshehur nga publiku. Vetë Aurela ka qëndruar në heshtje ndaj këtyre zërave, ndonëse atë ditë ka postuar foto me barkun e sheshtë.

Por, pse ajo ka vendosur ta mbajë të fshehtë këtë lajm kaq të bukur? “Panorama Plus” raportoi se burime pranë saj kanë treguar për gazetën se ajo është duke u marrë me procedurat ligjore të celebrimit dhe marrjes së rezidencës në Spanjë. Dhe ka qenë një sugjerim i avokates të saj që ajo mos të publikojë detaje nga jeta e saj private, pasi mund t’i shkaktojnë probleme. Megjithatë, nëse është kjo arsyeja e vërtetë nuk mund ta themi me siguri.


Shtuar 24.06.2021 11:23

koment