Brenda super festës së ditëlindjes, Adrola Dushi na prezantoi me vëllain (FOTO LAJM)

Një nga vajzat më të bukura shqiptare, modelja Adrola Dushi feston sot ditëlindjen. Në fakt duket se ajo është shembulli tipik i shprehjes se “Mosha është thjesht numër”, pasi feston sot 28 vjetorin ndonëse duket shumë vite më e vogël. Urimet nga familjarët, miqtë dhe ndjekësit e saj kanë qenë të shumta në rrjetet sociale teksa Adrola ka organizuar edhe një super festë ditëlindjeje.

Adrola Dushi ka prezantuar edhe vëllain dhe me kete ras zbuloi se festojnë ditëlindjen ne një ditë.

“Ditëlidnja jonë. E dua përgjithmonë. Vëllai im i dashur”, shkruan Adrola.

Këtë vit, ndryshe nga një vit më parë kur e dogji në jug me shoqërinë, super modelja ka zgjedhur të festojë në SHBA me familjen e saj dhe njerëzit e zemrës. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale foto e video nga festa që duket se ka qenë po aq e bukur sa vetë Adrola. Ajo ka zgjedhur të veshë një fustan të shkurtër gri me gurë, trend i momentit, teksa pozon e buzëqeshur pranë numrit “28” dhe njerëzve të saj më të dashur. Edhe qirinjve ajo ka zgjedhur ty fryjë së bashku me djalin e saj, Troin, dhe nipërit dhe mbesat. Një festë me të vërtetë e ngrohtë dhe plot dashuri. Shumë urime për Adrolën!


Shtuar 28.06.2021 12:25