“Big Brother”/ Heidi gjen një letër në krevat, ҫfarë shkruhet në të (VIDEO)

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme, banorët e “Big Brother VIP3”, janë përfshirë në debate me njëri-tjetrin.

Zgjedhja e Egla Cenos, për të dërguar në nominim Romeo Veshajn dhe Heidi Bacin, duket se ka nxehur situatën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Përveç Eglës, asnjë nga banorët e tjerë nuk e di arsyen e vërtetë të këtij nominimi. Teksa publiku do të votojë për të ‘zgjedhur finalistin e parë’, banorët mendojnë se ose Heidi ose Romeo, do të largohet përfundimisht nga “BBV3”.

Gjatë mbrëmjes, teksa ishin duke u shtrirë në krevat, Heidi vuri re se pranë kishte një letër.

“Kush ma ka lënë këtë“?-pyet ajo banorët që ndodheshin në dhomën e gjumit.

Ndërkohë, në fletë shkruhej: “Return BBV3”.

Françeska Murati dhe dhe Shkëlqim Bega u habitën nga letra, duke thënë menjëherë se nuk ishin ata që e kishin lënë aty.

 


Shtuar 1.05.2024 11:58