Argjira Spanca do futet brenda ‘BBV’? Deklarata dyshuese e Gracianos

Graciano Tagani ka folur ditën e sotme për një mundësi takimi me partneren e tij, Argjira Spanca brenda ‘Big Brother VIP Albania’. Teksa ishte duke biseduar me Eglën, ai tha se Argjira do vijë në momentin e duhur brenda shtëpisë.

Më pas, tregoi se tani është mirë emocionalisht, e se e ka mbledhur veten.

‘Gjira do vijë atëherë kur duhet, ajo e di mirë kur duhet. E di që nuk më lë kurrë në baltë”

Egla: Sa vite keni bashkë?

Graciano: 6.

Egla: Hajde Gjira hajde, se ky do kërcejë si karkalec.

Graciano: Kam qenë shumë mirë dhe emocionalisht, e pata një javë kshu…

 


Shtuar 3.05.2024 13:03