Afërdita Dreshaj bëhet romantike teksa puth bashkëshortin: Këtë e quaj magji

Prej më shumë se gjysmë viti, këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj është martuar me hokesistin çek, Jakub Kindl.

Çifti duken shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, ndërsa jetojnë së bashku në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Afërdita kujdeset që disa nga momentet e veçanta të jetës së saj, t’i ndajë edhe me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.


Shtuar 31.01.2019 22:15