Sipas vajzave franceze: Si të dukemi chic edhe gjatë dimrit (FOTO LAJM)

Kush nuk do të donte të dukej chic përgjatë gjithë vitit? Nga ana tjetër, e dimë të gjithë që kur temperaturat ulen, një pallto e ngrohtë dhe streçe poshtë tyre janë gjëja e parë që na shkojnë ndërmend. Sidoqoftë, kjo mund të ndryshojë nëse mësoni si ja dalin francezet ta përballojnë dimrin me stil!

Nga kombinimi më i thjeshë e deri tek veshjet që s’i kishit menduar si të përshtatshme për dimër: Mund t’i vishni që sot!


Shtuar 6.11.2021 14:55