A keni një mini-fund të zi të thjeshtë? Si ta vishni në 8 mënyra dhe shumë stil (FOTO LAJM)

Lëkurë, i kadifenjtë, i thurur ose çfarëdo materiali tjetër qoftë, një fund mini-fund i zi i thjeshtë na hyn në punë në shumë raste, si për ditët kur duam të veshim bluzën tonë të preferuar me kapuç ashtu edhe për veshjet disi më casual.

Ndiqni fotogalerinë e mëposhtme:


Shtuar 27.11.2021 11:56