“Ziliqar”, Ilir Shaqiri i përgjigjet Tan Bramës (FOTO LAJM)

BBV duket se nuk ka mbarim, ngjarjet që kanë të bëjnë më ish-banorët vazhdojnë të krijojnë lajm ende.

Së fundmi në skenë kanë dalë fituesi Ilir Shaqiri dhe Tan Brama, të cilët kanë thumbuar njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Pas deklaratave të Bramës së fituesi i “BBV” është një interesaxhi, nuk ka vonuar përgjigja e Ilirit prot ironi.

Duke mos i drejtuar drejtpërdrejt, Shaqiri ka zgjedhur të thumbojë përmes një statusi në “Instagram” ku shkruhet: “Lëri ziliqarët e tu të jenë motivuesit e tu”.

Postimi i shpërndarë shoqërohet edhe me dy maska, për të nënkuptuar se Tani është një njëri më disa fytyra./albeu.com


Shtuar 15.06.2022 09:24