VOX POP/ Të majtës apo të djathtës, kë godasin më tepër qytetarët? (VIDEO)

Më 25 Prill shqiptarët votuan dhe zgjodhën për një mandat të tretë kryeministrin Edi Rama.

Ndërkohë që tashmë në fokus janë zgjedhjet brenda PD, gazetari i Albeu.com Altin Tufa ka intervistuar qytetarët e Tiranës mbi bindjet e tyre partiake dhe se kë do të sulmojnë më shumë tani që zgjedhjet përfunduan.

“Cilës parti i bini më shumë, të majtës apo të djathtës?”, kjo është pyetja e gazetarit, përgjigjet e të cilës janë për të mos u humbur. /albeu.com/


Shtuar 26.05.2021 16:29