VIDEO/ I vodhi “Rolex”-in në semafor, 64-vjeçari përplas me “Lamborghini” hajdutin me motor

Një 64-vjeçar në Brazil, ka tentuar të ndalojë një hajdut që i vodhi një Rolex. Në videon e regjistruar nga kamerat e sigurisë të shtunën në Sao Paulo, 64-vjeçari ndoqi me Lamborghini- n e tij hajdutin i cili i kishte marrë orën pak minuta më parë teksa ai ishte ndalur në semafor.

Në të njëjtën video, është regjistruar momenti kur 64-vjeçari përplas motorin në semaforin e radhës me makinën e tij luksoze.

Pavarësisht përplasjes së ashpër, hajduti ia mbath duke u larguar në këmbë duket lënë pas atë që kishte mbetur nga motori i tij.

Përveç motorit, hajduti ka lënë pas një celular dhe një pistoletë.

Oficerët e policisë që identifikuan autorin, e kërkuan atë në shtëpinë e tij, por ai ishte zhdukur pa e ditur askush nëse dhe sa ka mbetur i plagosur, pasi është tërhequr zvarrë nga makina Lamborghini e 64-vjeçarit.


Shtuar 22.05.2024 14:24