UEFA shpall lojtarin më të mirë në Champions këtë javë (VIDEO)

UEFA ka shpallur N’Golo Kanten si lojtarin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve.

Në këtë garë janë duke u zhvilluar gjysëmfinalet, ku Real Madrid barazoi 1-1 ndaj Chelsea ndërsa Manchester City fitoi 2-1 ndaj PSG-së.

Ndeshja e kthimit mes Chelseat dhe Real Madridit do të zhvillohet më 5 maj.

Shtuar 30.04.2021 04:04