U vra nga fëmijët, gruaja nuk shkon në ceremoninë mortore të Pëllumb Metës

Ditën e sotme, familja e vëllait të Pëllumb Metës, ka hapur dyert e mortit për t’i dhënë lamtumirën nga banesa e tij, 50-vjeçarit që u vra nga fëmijët.

Ndërkohë, grupi hetimor për të zbardhur ngjarjet ka marrë dëshmi në zonë për të mësuar lëvizjet e viktimës, ka gjurmuar sinjalet e fundit nga celulari i viktimës, si dhe kamerat e sigurisë në zonë që janë të pakta për të zbardhur lëvizjet e automjetit.

Burime nga të afërm të familjes Meta, bëjnë me dije se gruaja e viktimës nuk është e pranishme në ceremoninë mortore të Pëllumb Metës, 49-vjeccarit që u vra 2 javë më parë në banesën e tij në Shënavlash të Durrësit.


Shtuar 24.02.2024 11:11