U plotësua dëshira e vajzave! Zbulohen emrat e dy djemve që hyjnë sot në Big Brother (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme Arbana Osmani bëri të ditur se 2 super djem do i bashkohen “Big Brother VIP” dhe sot janë zbuluar edhe emrat e tyre.

Mesohet se ata janë Pajtim Krasniqi dhe Arbër, të dy Dj, të dy shumë simpatikë dhe pritet që ujrat në shtëpinë e VIP-ave do trazohen.

Pajtim Krasniqi, njihet si Dj dhe producent. Ka performuar në club-et më të njohura të Kosovës dhe Shqipërisë, po ashtu bashkëpuntor i shumë këngëtarëve të njohur.

Arbër, një tjetër Dj i suksesshëm që ka realizuar disa këngë dhe që njihet nën emrin e artit Dj Dagz.


Shtuar 5.11.2021 21:56