U hodh nga “ML” në lëvizje e sipër, ky është i riu që i shpëtoi atentatit në Lezhë (FOTO LAJM)

Ditën e sotme u sulmua me armë zjarri një mjet në ecje, në të cilin ndodheshin Blerim Preçi dhe Klisman Preçi.

Ndërkohë janë siguruar fotografitë e Blerim Preçit, i cili i shpëtoi një atentati me armë në dalje të Lezhës.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./albeu.com/