Teuta mposht me “poker” golash Bylisin dhe kap kreun (VIDEO)

Janë mbyllur edhe dy ndeshjet e orës 19:00 të vlefshme për javën e 32-të të Kategorisë Superiore. Teuta ka fituar lehtësisht ndaj Bylisit në “Niko Dovana“ dhe rrëmbejnë përsëri kreun e renditjes. Skuadra e Martinit gjeti 4 herë rrugën e rrjetës, si rrallë herë në këtë sezon.

Fillimisht Aleksi ngre siparin e golave në minutën e 15, ndërsa në pjesën e dytë do të vinin edhe 3 golat e tjerë.

Shtuar 8.05.2021 08:05

Tags: ,