Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Jozyrtarisht, një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Çarshi të Shkupit, transmeton Alsat.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 në një kafene në afërsi të “Sheshit Skenderbej”.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin.

Informata më të hollësishme rreth këtij incidenti priten gjatë ditës së nesërme.

Shtuar 23.06.2021 23:20