Takimi i Andit dhe Jasminës nis me përqafim dhe debate: Ti e poshtëron njeriun! (VIDEO)

Takimi i Andit dhe Jasminës nisi me përqafim, por duket tensioni mes tyre teksa i bëjnë pyetje njëri-tjetrit.

Andi foli me tone të ashpra ndaj Jasminës duke i thënë se ajo e poshtëron njeriun dhe nuk di ta kontrollojë veten.

Andi: Më qejf do kishe me të puth çdo ditë apo me të përqafu çdo ditë?

Jasmina: Të dytën. Femër të lehtë apo të vështirë?

Andi: Të vështirë.

Jasmina: Nuk i mban ti.

Andi: A nuk po të mbaj ty? Ti nuk ke bërë asgjë për mua. Ti të jep 0 respekt, e poshtëron njeriun. Unë edhe të kem ndjenja, vazhdoj me logjikë. Ti nuk di ta kontrollosh veten. Më parë kam vepruar me ndjenja, tani jo më. /tch

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)


Shtuar 9.04.2021 18:58