Super Barcelona super Messi, shënohen dy gola të tjerë për 4 minuta (VIDEO)

Barcelona e ka nisur furishëm pjesën e dytë ndaj Sociedat. Katalanasit kanë shënuar 2 gola brenda 4 minutave në pjesën e dytë.

Fillimisht realizoi Dest një dopjetë kjo për holandezin, më pas rrugën e rrjetës e gjeti dhe Lionel Messi. /albeuc.com/

Shtuar 21.03.2021 10:03