Jo vetëm si një mjek, Pipero shfaq një talent të ri (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme,  në spektaklin e humorit “Kosherja” ishte i pranishëm edhe doktori i njohur Pëllumb Pipero. Mjeku i njohur shfaqi talentin e tij si një aktor në skenë bashkë me Bes Kallakun dhe Juxhin Plovishtin, në rolin e vajzave të TikTok-ut.

Vajzat e TikTok-ut kërkojnë të bëjnë vaksinën kundër koronavirusit por kanë një shqetësim. Si si shkon biseda mes mjekut dhe vajzave të TikTok-ut, zbulojeni në videon e mëposhtme.


Shtuar 21.03.2021 22:18