Sot vendoset fati i Champions, formacionet e mundshme Bologna-Juventus (FOTO LAJM)

Sot mund të vedoset fati i sezonit për Juventusin.

Bardhezinjtë luajnë për një vend në Champions League por nuk është në dorën e tyre.

Mundësitë e Juventusit për të hyrë në Champions janë këto: nëse Napoli barazon ndaj Veronas dhe Juve fiton ndaj Bolognas, ose Milani barazon me Atalantan dhe Juve fiton ndaj Bologan  atherë ekipi i Pirlos shkon në Champions.

Gjithcka mbetet e hapur dhe mbërmja e sotmte do të vendosi fatet e një sezoni të tërë.

Më poshte keni formacionet e mundshme:

Shtuar 23.05.2021 10:20